MENIU Youtube - Utenos alus Facebook - Utenos alus Twitter - Utenos alus Instagram - Utenos alus

Slapukų politika

Sutikimas

Naudodamiesi šiuo tinklalapiu http://www.utenosalus.lt/ (Tinklalapis), jūs sutinkate su slapukų naudojimu pagal šios slapukų politikos nuostatas. Pirmojo apsilankymo metu šiuo tikslu pamatysite šią informaciją pateikiantį iškylantį langą. Nors vėlesnių apsilankymų metu jis dažniausiai nebus rodomas, galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, laikydamiesi toliau pateiktų nurodymų.

Slapukų išjungimas naršyklės nustatymuose

Naršyklės nustatymuose Jūs galite ištrinti arba blokuoti slapukus ar jų dalį, tačiau tokiu atveju dalis svetainės gali neveikti. Slapukų išjungimo/blokavimo būdas priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės konfigūracijos. Daugiau informacijos galite rasti naršyklės gamintojo svetainėje.

● Kaip išjungti/blokuoti slapukus „Google Chrome“ naršyklėje: https://support.google.com/accounts/answer/61416?hl=en

● Kaip išjungti/blokuoti slapukus „Safari“ naršyklėje: https://support.apple.com/kb/ph21411?locale=en_US

● Kaip išjungti/blokuoti slapukus „Internet Explorer“ naršyklėje: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz. jūsų amžiaus patvirtinimo pasirinkimas), ir dėl to jums nereikia šių pasirinkimų atlikti iš naujo kiekvieno naujo apsilankymo metu.

Kokių tipų slapukus naudoja UAB "Švyturys - utenos alus"?

Toliau pateikiame UAB "Švyturys - utenos alus" naudojamų slapukų aprašymus.

Veikimo slapukai

Analitinius slapukus naudojame tam, kad galėtume analizuoti, kaip mūsų lankytojai naudojasi Tinklalapiu, ir stebėti Tinklalapio veikimą. Tai sudaro mums galimybę teikti aukštos kokybės potyrį, individualizuojant mūsų pasiūlymus, bei operatyviai nustatant ir pašalinant atsiradusius sutrikimus. Pavyzdžiui, veikimo slapukai gali būti naudojami stebėti, kurie puslapiai yra populiariausi, kuris puslapių susiejimo metodas yra efektyviausias, bei nustatyti, kodėl kai kuriuose puslapiuose gaunami klaidos pranešimai. Šie slapukai taip pat gali būti mums reikalingi, kad galėtume išryškinti straipsnius ar tinklalapio paslaugas, kurios mūsų manymu gali jus sudominti, turint omenyje jūsų naudojimosi Tinklalapiu istoriją.

Šių slapukų renkamos informacijos nei mes, nei mūsų rangovai nesusieja su jūsų asmenine informacija.

Tinklalapyje šiuo metu naudojami šie analitiniai slapukai [teikėjas – „Google Analytics“]:

Slapuko pavadinimas

Šaltinis

Paskirtis

Trukmė

Papildoma informacija

-utma

„Google Analytics“

Šie slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi Tinklalapiu. Šią informaciją naudojame ataskaitoms rengti, ji padeda mums tobulinti Tinklalapį. Slapukai informaciją renka anonimiškai, įskaitant informaciją apie Tinklalapio lankytojų skaičių, iš kur lankytojai pateko į Tinklalapį ir kuriuose puslapiuose jie apsilankė.

26 mėnesiai

Jei norite susipažinti su „Google“ taikoma „Google Analytics“ privatumo politika, spauskite čia http://www.google.com/analytics/learn/privacy.html

Jei pageidaujate atsisakyti „Google Analytics“ sekimo, apsilankykite čia https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en-GB .

Ilgalaikiai slapukai.

-utmb

-utmc

-utmz


Tinklalapio funkcijų slapukai

Slapuko pavadinimas

Šaltinis

Paskirtis

Trukmė

Papildoma informacija

remember_me

„UAB „Švyturys-Utenos alus““

Šis slapukas yra įrašomas vartotojui Amžiaus patvirtinimo lange atlikus pasirinkimą „prisiminti mane šioje svetainėje“. Šis pasirinkimas reiškia, kad vartotojui kitą kartą apsilankius svetainėje nebereikės kartoti amžiaus patvirtinimo žingsnio.

7 dienos

Seanso slapukas


IP adresų naudojimas

Mes nekaupiame Jūsų IP adresų, o naudojamiems trečiųjų šalių stebėjimo įrankiams kaip „Google Analytics” perduodame tik nuasmenintus IP adresus. Daugiau apie tai čia:
https://support.google.com/analytics/answer/2763052

Slapukų politika netaikoma trečiųjų šalių tinklalapiams

Prašome atkreipti dėmesį, kad ši slapukų politika netaikoma Tinklalapyje nurodytų trečiųjų šalių tinklalapių privatumo praktikai, o mes už šią praktiką neatsakome.

Slapukų politikos pakeitimai

Galime priimti šios slapukų politikos pakeitimų, todėl raginame jus periodiškai peržiūrėti šią politiką, kad nuolatos žinotumėte naujausią informaciją apie mūsų slapukų naudojimo tvarką. Ši slapukų politika paskutinį kartą atnaujinta 2018 m. gegužės 16 d.

Utenos alus, alaus, alus akcija
2018 UAB “Švyturys-Utenos alus”
Ar jums yra

20 metų?