MENIU Youtube - Utenos alus Facebook - Utenos alus Twitter - Utenos alus Instagram - Utenos alus

Laimėtame kemperyje mama siūlo apsigyventi


2013-08-28

„Utenos alaus“ žaidimo prizas – kemperis „Fiat Bela Macau” išvyko į Varėną. Prizas įteiktas 24 metų Justinui Zinkevičiui, kuriam pasisekė laimėti žaidime užregistravus vos 10 kamštelių.

„Dar netikiu“, - plačiai besišypsodamas sakė jis. Naujasis kemperio savininkas nebuvo itin kalbus. J. Zinkevičius gyvena Vilniuje, dirba apsaugininko darbą. Kur važiuos išbandyti laimėto prizo kol kas dar nežino. „Bet jau susidarė eilė draugų, kurie norėtų leistis į kelionę“,- šypsojosi jis.

Užtat į įteikimo ceremoniją atvykusi laimėtojo mama prasitarė jau sudėliojusi maršrutus: „Norėčiau visą Lietuvą apkeliaut, bet pirma – nuvešime kemperį močiutei į kaimą parodyti. Ji netikėjo telefonu pranešta žinia, kad anūkas laimėjo. Esą, kokie telefoniniai sukčiai paskambino“, -juokėsi ji.

Iš gimtosios Varėnos stebėti, kaip stulbinantis prizas įteikiamas Justinui, ji atvyko kartu su vyru ir jaunesniuoju sūnumi. „Toks erdvus, kad galėsit čia su drauge apsigyvent – nereiks nuomotis buto“, - įlipusi kemperio vidun juokavo mama. Ji taip pat pasiūlė kartu į kelionę vykti prizą įteikusiam UAB „Švyturys – Utenos alus“ generaliniam direktoriui Rolandui Viršilui. „Važiuojam su mumis į Varėną“, - šypsodamasi kvietė ji.

“Sveikinu, gerą daiktą laimėjai. Linkiu patirti daug gerų įspūdžių kelionėse “,- spaudė ranką jaunajam nugalėtojui generalinis direktorius. Jis pats asmeniškai Justinui įteikė prizo raktelius.

Po kemperio įteikimo už jo vairo sėdo Justino tėtis ir išgabeno prizą į Varėną, o Justinas grįžo į darbą. Šeima juokavo, jog pakeliui dar sustos prie ežero.

Žaidimas „Laimėk Utenos kemperį ir 1 000 000 lt degalams“ vyko beveik 4 mėnesius. Jo metu reikėjo pirkti specialiais ženklais pažymėtą „Utenos alaus“ produkciją ir internetu registruoti kamštelį arba skardinės liežuvėlį. O suradus du kamštelius arba liežuvėlius su užrašais „Degalai“ ir „5 Lt“, iki rugpjūčio 30d. dar galima „Lukoil“ degalinėse atsiskaityti už degalus.

Iš viso laimėti pagrindinį prizą – kemperį pretendavo beveik 110 tūkstančių užsiregistravusiųjų. Laimėtojas buvo išsiaiškintas burtų keliu, dalyvaujant nepriklausomiems auditoriams. Už laimėtoją visus su prizo įteikimu susijusius mokesčius apmoka UAB „Švyturys – Utenos alus“.

Daugiau informacijos:
Aura Mykolaitytė,
projektų vadovė
BVRG Burson-Marsteller
T.+370 5 2 15 33 77
M. +370 620 705 76
aura@bvrg.lt

Grįžti į sąrašą
Utenos alus, alaus, alus akcija
2018 UAB “Švyturys-Utenos alus”
Ar jums yra

20 metų?