MENIU Youtube - Utenos alus Facebook - Utenos alus Twitter - Utenos alus Instagram - Utenos alus

Pranešimai spaudai

2017-08-30
AEI Sprendinių diegimas Utenos alaus darykloje

Įmonė UAB "ŠVYTURYS-UTENOS ALUS" siekdama prisidėti prie nacionalinės energetikos strategijos įgyvendinimo, bei taupyti patiriamas įmonės energijos sąnaudas nusprendė įgyvendinti projektą „AEI SPRENDINIŲ DIEGIMAS UTENOS ALAUS DARYKLOJE“. 

2016-02-11
R. Viršilas: užstato sistema išvalys miškus nuo butelių

Gėrimų gamintojai įsitikinę, kad nuo vasario 1 d. pradėsianti veikti užstato sistema visiškai išspręs taršos gėrimų pakuotėmis problemą.

2015-03-27
Sėkmę pelniusi „Utenos“ alaus kampanija – genialumas slypi paprastuose dalykuose

Prieš metus startavusi „Utenos“ alaus kampanija „Paprasti dalykai yra nepaprasti“ sulaukė pripažinimo – kasmetėje konferencijoje „Password 2015“ pelnytas Efektyviausios prekės ženklo atnaujinimo rinkodaros kampanijos apdovanojimas.

 

2013-08-29
Laimėtame kemperyje mama siūlo apsigyventi

„Utenos alaus“ žaidimo prizas – kemperis „Fiat Bela Macau” išvyko į Varėną. Prizas įteiktas 24 metų Justinui Zinkevičiui, kuriam pasisekė laimėti žaidime užregistravus vos 10 kamštelių.

2013-06-05
Pirmą aludarystės egzaminą Lietuvoje laimėjo mergina

Nacionalinį aludarystės egzaminą laimėjo savamokslė aludarė iš Klaipėdos Giedrė Karinauskaitė. 27 metų mergina degustavimo užduotyse aplenkė net alaus žinovus vyrus ir važiuos į Alaus akademiją Londone. Pirmą kartą Lietuvoje rengto Nacionalinio aludarystės egzamino finalas vyko „Utenos alaus" darykloje Utenoje, šeštadienį.

2013-05-20
Aludarystės egzamino dalyviai nežinojo, kas laikoma alumi

Lietuviai apie alų žino ne viską.  Tai aiškėja po internetu laikyto Nacionalinio aludarystės egzamino, kurį inicijavo „Utenos alaus“ darykla. Gegužės 17 d. egzamine panoro dalyvauti beveik 1 tūkst. dalyvių, o visus testo klausimus įveikė pusė jų.

2013-04-22
Aludarius į priekį veda radlerio asortimentas

Didžiausia šalies alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja UAB „Švyturys-Utenos alus“ šį pavasarį savo asortimentą papildė gazuotu alaus kokteiliu „Utenos Radler Orange“. Bendrovė tikisi, kad 2 proc. stiprumo alaus ir apelsinų sulčių kokteilis taps toks pat populiarus kaip ir „Utenos Radler Lemon“ –  jį jau įvertino ne tik pirkėjai, bet ir prestižinė rinkos tyrimų bendrovė „Nielsen“.

2013-04-17
Lietuvoje pirmą kartą vyks Nacionalinis aludarystės egzaminas

Lygiai už mėnesio, gegužės 17 dieną, pirmą kartą Lietuvos istorijoje vyks unikalus – Nacionalinis aludarystės egzaminas. Jo metu žinias apie alų ir jo gamybą galės laisvai pasitikrinti visi to norintys pilnamečiai asmenys. Egzamino iniciatorius – moderniausia Baltijos šalyse „Utenos alaus“ darykla.

Utenos alus, alaus, alus akcija
2018 UAB “Švyturys-Utenos alus”
Ar jums yra

20 metų?