MENIU Youtube - Utenos alus Facebook - Utenos alus Twitter - Utenos alus Instagram - Utenos alus

Juridinės nuostatos

Jūsų pateikiama informacija ir privatumo apsauga

Naudodamiesi mūsų tinklapiu, Jūs savanoriškai galite pateikti asmeninės informacijos apie save, t.y. elektroninio pašto adresas, vardas pavardė, telefono numeris ir kita ryšio palaikymo informacija. Mūsų bendrovei (UAB "Švyturys-Utenos alus") Jūsų pateikiama informacija reikalinga tam, kad palaikytume su Jumis ryšį, informuotume Jus apie naujienas, vykdomas akcijas, geriau ir efektyviau patenkintume Jūsų poreikius.

Mes taip pat suteiksime Jums galimybę informuoti mus, jei nenorite gauti nepageidaujamos informacijos.

Dalis informacijos surenkama automatiškai tuo metu, kai Jūs apsilankote tinklapyje, kadangi Jūsų interneto protokolo adresą turi atpažinti mūsų serveris. Mūsų tinklapyje taip pat naudojami duomenų analizavimo valdymo įrankiai vadinami "cookies". Šių valdymo įrankių tikslas yra užtikrinti tinklapio naršymo kokybę, padėti mums sužinoti tinklapio ir atskirų jo dalių lankomumą, suprasti tinklapio lankytojų srautus, tobulinti mūsų tinklapį, internetu teikiamas paslaugas ir geriau patenkinti klientų poreikius.

Kiekvieną kartą lankydamiesi mūsų tinklapyje galite atsisakyti naudotis valdymo įrankiais "cookies", tačiau tokiu atveju mes negalime garantuoti tinklapio naršymo kokybės.

Mes įsipareigojame saugoti Jūsų privatumą ir pateikiamą informaciją naudoti išskirtinai šiose nuostatose nurodytiems tikslams, be Jūsų sutikimo neatskleisti šios informacijos jokiems tretiesiems asmenims, nebent to reikalautų įstatymai.

Autorinės teisės

Visos šio tiklapio autorinės teisės priklauso UAB " Švyturys-Utenos alus", be išankstinio savininko sutikimo draudžiama atgaminti, versti, adaptuoti ar bet kokiu kitu būdu naudoti bet kurią tinklapio dalį trečiųjų asmenų komercinėje ūkinėje veikloje. Draudžiama atlikti bet kuriuos kitus veiksmus galinčius pažeisti tinklapio savininko nuosavybės teises į šį tinklapį, o taip pat prieštaraujančius sąžiningai konkurencijai, reklamai, pažeidžiančius autorių teises, kitus teisės aktus ir galiojančią praktiką.

Kitos nuostatos

Mes pasiliekame teisę keisti ir pildyti šias Teisines nuostatas. Apie reikšmingus pasikeitimus bus pranešta mūsų tinklapyje arba Jūsų nurodytu adresu trijų mėnesių laikotarpyje po tokių papildymų ar pakeitimų.

Jums lankantis mūsų tinklapyje ir pateikiant informaciją apie save, yra laikoma, kad susipažinote ir sutinkate su šiomis Teisinėmis nuostatomis.

Utenos alus, alaus, alus akcija
2018 UAB “Švyturys-Utenos alus”
Ar jums yra

20 metų?