MENIU Youtube - Utenos alus Facebook - Utenos alus Twitter - Utenos alus Instagram - Utenos alus

Aludarystės pažinimo centras

Kviečiame apsilankyti Aludarystės pažinimo centre, įsikūrusiame „Utenos alaus“ darykloje. Čia gyvai pamatysite, kaip darykloje verdamas alus, apžiūrėsite aludarystės muziejų, vyks ekskursija po daryklą ir jos teritoriją ir alaus degustacija, kurių metu bendrausite su aludariais.

Laukiame atvykstant!
1. Ekskursija po alaus daryklą  daugiau

Ekskursija po alaus daryklą – puikus būdas susipažinti su alaus gamybai naudojamomis žaliavomis, aplankyti alaus virimo, fermentacijos ir išpilstymo cechus ir savo akimis pamatyti, kaip gimsta „Utenos alus“.

2. Utenos alaus muziejaus ekspozicija  daugiau

„Utenos alaus“ darykla kviečia sužinoti daugiau apie jos istoriją, apie pirmąjį alų – „Žigulinį“ ir alaus gamybos raidą iki pat šių dienų. Muziejuje pamatysite istorines „Utenos Alaus“ iniciatyvas, pasiektus rekordus, laimėtus apdovanojimus, bei daugeliu kitų dalykų.

3. Alaus degustacija  daugiau

Alaus degustacija pakvies paragauti net penkių skirtingų alaus rūšių. Gilinsimės į alaus stilius, skonių ir aromatų įvairovę, derinsime alų prie maisto.

Svarbu! Dėl Lietuvoje paskelbtos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos dėl koronaviruso (COVID-19) ir rekomendacijų vengti susibūrimo vietų, informuojame, kad ekskursijos atšaukiamos. Ekskursijos bus pradėtos vykdyti, kai LR Vyriausybė atšauks ekstremaliąją situaciją.

Ekskursija po daryklą ir muziejų – 5 EUR žmogui.
Pamatysi kaip verdamas alus nuo salyklo iki butelio.
Ekskursijos trukmė ~1,5 val.

Ekskursija su 5 alaus rūšių degustacija – 9 EUR žmogui.
Pamatysi kaip verdamas alus, taip pat išmoksi derinti alų
su maistu / ragausi 5 skirtingas jo rūšis
Ekskursijos trukmė - 2,5 val.
Ekskursijos dalyvauti gali asmenys vyresni nei 20 metų.
Utenos alus, alaus, alus akcija
2018 UAB “Švyturys-Utenos alus”
Ar jums yra

20 metų?