MENIU Youtube - Utenos alus Facebook - Utenos alus Twitter - Utenos alus Instagram - Utenos alus

Aludarystės pažinimo centras

Kviečiame apsilankyti Aludarystės centre, įsikūrusiame UTENOS alaus darykloje. Čia gyvai pamatysite, kaip darykloje verdamas alus ir galėsite patys įsitikinti jo kokybe: apžiūrėsite aludarystės muziejų, vyks ekskursija po daryklą ir alaus degustacija, kurių metu bendrausite su aludarais. Laukiame atvykstant!
1. Ekskursija po alaus daryklą  daugiau

Ekskursija po alaus daryklą – puikus būdas susipažinti su alaus gamybai naudojamomis žaliavomis, aplankyti alaus virimo, fermentacijos ir išpilstymo cechus ir savo akimis pamatyti, kaip gimsta UTENOS alus.

2. Utenos alaus muziejaus ekspozicija  daugiau

UTENOS alaus darykla kviečia sužinoti daugiau apie jos istoriją, apie pirmąjį alų – „Žigulinį“ ir alaus gamybos raidą iki pat šių dienų. Muziejuje pamatysite ir šmaikščias UTENOS alaus reklamas, prisiminsite UTENOS alaus iniciatyvą „Laisvė Joninėms“ – tai dėl jos birželio 24-oji Lietuvoje paskelbta nedarbo diena. Muziejuje taip pat galėsite susipažinti su žavingu Lietuvos rekordu, kai „UTENOS Dark“ alaus pristatymo proga Vilniaus Katedros aikštėje į dangų pakilo šimtai šviečiančių žibintų, bei daugeliu kitų dalykų.

3. Alaus degustacija  daugiau

Alaus degustacija pakvies paragauti net penkių skirtingų alaus rūšių. Gilinsimės į alaus tipų, skonių ir aromatų pasaulį, derinsime alų prie maisto.

Ekskursija po daryklą ir muziejų – 5 EUR žmogui.
Pamatysi kaip gimsta tavo alus nuo salyklo iki butelio.
Ekskursijos trukmė ~2 val.

Ekskursija su 5 alaus rūšių degustacija – 9 EUR žmogui.
Pamatysi kaip gimsta tavo alus, taip pat išmoksi derinti alų su maistu / ragausi 5 skirtingas jo rūšis + suvenyras.
Ekskursijos trukmė - 2,5 val.
Apie Utenos alaus daryklą

„Utenos alus“ – palyginti jauna savo amžiumi, tačiau žymi savo pasiekimais Utenos įmonė. Tai moderniausia Baltijos šalyse alaus darykla, į kurią per pastarąjį dešimtmetį investuota daugiau kaip 400 mln. litų. Per metus „Utenos alus“ išverda beveik 100 mln. litrų alaus ir pagamina per 28 mln. litrų kitų gėrimų – beveik pusantro karto daugiau nei buvo gaminama vos įkūrus daryklą. Šiuo metu „Utenos“ darykla laikoma viena pažangiausių „Carlsberg“ grupės daryklų visoje Europoje, verdanti alų ne tik Lietuvos vartotojams, bet ir gaminanti tarptautinių prekės ženklų produktus Skandinavijos bei Šiaurės Europos valstybėms.
Utenos alus, alaus, alus akcija
2013 UAB “Švyturys-Utenos alus”
Ar jums yra

18 metų?